Huis met 2.170 m2 grond en bijgebouwen in Gorna Studena (Veliko Tarnovo) - Bulgarije

    XI27 + X27 Kv. 3
    Gorna Studena (Veliko Tarnovo) (Bulgarije)
    • Vrijstaande woning
    • 2.170 m² perceel
    Dit betreft een partnerveiling van Troostwijk Auctions, bieden op deze pagina is niet mogelijk. De veiling is geopend tot 14 maart 2024, om 10:00 uur. Onder "Over het object" vindt u de externe link naar de veiling op Troostwijk Auctions.
    • Oud Huis 2170 m² grond Bijgebouwen Gelegen in Gorna Studena (Veliko Tarnovo) Locatie aan het einde van het dorp, goede privacy, natuurlijke omgeving Op loopafstand van winkels en alle voorzieningen Er zijn geen verplichtingen verbonden aan het eigendom, en het kan als een investering blijven bestaan. De enige verplichte doorlopende kosten zijn de jaarlijkse belastingen, die ongeveer €40 per jaar bedragen. Het eigendom staat al een aantal jaren leeg, reparaties zijn nodig in het oude huis en de bijgebouwen. Groot vlak, vruchtbaar en bouwbaar perceel, met een oppervlakte van 2.170 m² Het eigendom vormt een zittende investering vanwege de aanstaande introductie van de Euro in Bulgarije, wat naar verwachting de vastgoedprijzen in de zeer nabije toekomst zal verhogen. Het eigendom zou ideaal zijn als vakantiehuis, volledige tijd basis in de zon voor gepensioneerden, externe werkers / digitale nomaden etc. of een haalbaar Airbnb project in een van de bekendste toeristische regio's van Bulgarije. Veliko Tarnovo en regio, vaak aangeduid als de "Stad van de Tsaren", is een historische schat genesteld in het hart van Bulgarije. De stad is beroemd om zijn unieke middeleeuwse architectuur, geplaveide straten en panoramische uitzichten. Het hoogtepunt van Veliko Tarnovo is het Tsarevets Fort, een getuigenis van Bulgarije's rijke verleden, dat bezoekers een blik biedt in Bulgarije’s lange rijke geschiedenis. De sfeervolle oude stad is een bruisende marktplaats waar ambachtslieden traditionele goederen vervaardigen, perfect voor diegenen die zich willen onderdompelen in de Bulgaarse cultuur. Met zijn mix van geschiedenis, cultuur en adembenemende landschappen, is Veliko Tarnovo een betoverende bestemming waar geen bezoek aan Zuidoost-Europa compleet zonder is. Lopende ontwikkelingen in de regio wijzen verder op het snelle tempo waarmee het land naar een stralende toekomst accelereert. De aanstaande toetreding tot Schengen staat op het punt het aantal bezoekers nog verder te verhogen, wat samen met de aanstaande Euro-introductie de vastgoedprijzen zeker zal beïnvloeden. Bezichtigingen kunnen op korte termijn alleen voor het bieden, gedurende de duur van de veiling, geregeld worden. De eigendomsoverdracht kan voltooid worden via een lokale notaris, of op afstand via elke notaris in Europa of de Bulgaarse ambassade in Den Haag. Notaris- en juridische kosten zijn van toepassing, geschat op maximaal 7% inclusief overdrachtsbelasting. Landeigendom en verblijfsrechten zijn beschikbaar voor alle EU-burgers. Niet-EU-burgers kunnen ook grond bezitten door een niet-handelsvennootschap Ltd. in Bulgarije op te richten. Kosten en voorwaarden variëren, neem contact op voor meer informatie voor het bieden als u een niet-EU-burger bent.

      Vrijstaande woning
      Woningen
      Onbekend
    • Oppervlakte perceel
      2.170 m²

      Partnerveiling
      Troostwijk Auctions
    • Toewijzing
      Recht van gunning

      Dataroom

      Vastgoed Veiling Overschiestraat 59 1062 XD Amsterdam