PARTNERVEILING - Tschernitz (Landkreis Spree-Neiße), Waldstraße Flurstuck 113 (Duitsland)

    Waldstraße - Flurstuck 113
    Tschernitz (Landkreis Spree-Neiße) (Duitsland)
    • Recreatiegrond
    • 1.900 m² perceel
    Dit betreft een partnerveiling van Troostwijk Auctions, bieden op deze pagina is niet mogelijk. De veiling is geopend tot 16 januari 2024, om 14:00 uur. Onder "Over het object" vindt u de externe link naar de veiling op Troostwijk Auctions.
    • Gelegen in de deelstaat Brandenburg, op de grens met Saksen en in de nabijheid van steden als Cottbus, Dresden, Leipzig en Berlijn ligt geheel in het groen verscholen deze prachtige kavel van maar liefst 1.900 m2 groot. De kavel bestaat uit land, bos en water! Omgeven door prachtige natuur, recreatie (wochenende-hauser) en is toch makkelijk bereikbaar. Wat een heerlijke plek om hier tot rust te komen, uw eigen moestuin aan te leggen, een kampvuurtje te maken, weg te dromen tussen eigen groen, een kabbelend beekje, geheel omgeven door natuur, bos, weilanden en akkers. Ondertussen pakt u een hotel, B en B of zet u uw tent op en bezoekt u de mooiste historische steden en dorpen van Brandenburg, Saksen, Thüringen, maar ook Polen (Poznan) is voor een bezoek om de hoek. Met de Eichweger Badesee en het Zschornoer Wald in de directe omgeving fiets/ mountainbike u dagen achtereen. De regio staat ook bekend om zijn prachtige wandelroutes (Hiking Trails), meren, uitgestrekte bossen en uitkijktorens. Hier waar de winters nog winter zijn en alle seizoenen een beleving, kunt u uw eigen stuk land bemachtigen als toekomstbestendige investering! Op het perceel bevinden zich bomen en struiken (wildgroei), waterloop de Fohrenfließ en bestaat het deels uit akkerland.

      Recreatiegrond
      Gronden
      Onbekend
    • Oppervlakte perceel
      1.900 m²
    • Meer info

      Partnerveiling
      Troostwijk Auctions
    • Inzetpremie
      Afwijkend

    • + Inzetpremie (zie bijzondere veilingvoorwaarden)