113.324 m² loofbos in Gorno Ozirovo, Varshets Montana - Bulgarije

Mogelijke huidige bestemmingen van het land zijn onder meer de bouw van niet-permanente structuren zoals blokhutten of containerwoningen. Alle vormen van activiteiten die met wilde dieren te maken hebben, zijn toegestaan in het gebied. Een totaal gebied van 29.997 m² van het bos heeft een goedgekeurd kap- (oogst)plan. De geschatte houtopbrengst bedraagt ongeveer 8 kubieke meter per decare, met een gemiddelde marktprijs van ongeveer €60 per kubieke meter, wat resulteert in een geschatte potentiële opbrengst van ongeveer €14.400. Voor de resterende bospercelen zijn houtkapactiviteiten mogelijk na opstellen en goedkeuring van de vereiste documentatie. Volgens de bosbouwvoorschriften in Bulgarije mag ongeveer 30% van het staande hout worden gekapt. De bospercelen liggen ongeveer 108 km van de hoofdstad en op 10 minuten loopafstand van elkaar. De percelen liggen ongeveer 12 km van Varshets. Varshets is een bekende kuuroord in het noordwesten van Bulgarije, beroemd om zijn natuurlijke mineraalbronnen en langdurige balneologische tradities. De stad ligt aan de voet van de Stara Planina-bergen en wordt omringd door schone lucht, bossen en schilderachtige landschappen, waardoor het een erkende bestemming is voor gezond toerisme en ontspanning. Varshets biedt minerale baden met bewezen therapeutische eigenschappen, een groot spapark en een rustige, resortachtige sfeer. De nabijheid van Sofia en de goede wegverbindingen vergroten de aantrekkelijkheid als locatie voor toerisme, recreatie en langetermijninvesteringen verder. Bezienswaardigheden nabij het bos:
- GebruikssituatieOnbekend
- SoortPartnerveiling
- Datum
- OrganisatorTroostwijk Auctions
- ToewijzingRecht van gunning
Makelaar
Voor vragen over deze verkoop kun je terecht bij:
Troostwijk Auctions Overschiestraat 59 1062 XD Amsterdam
realestate@troostwijkauctions.com
Tel. +31 (0)85 107 43 03